Sąsiedzi w tabeli w pogoni za wygraną [relacja]

Jutro na Stadionie w Płotach dojdzie do bardzo ważnego spotkania dla układu tabeli w jej środkowej części. Miejscowa Polonia zmierzy się z niepokonaną od 4 spotkań Unią Dolice.

Zespół gospodarzy prowadzony przez Józefa Andrzejewskiego dość niespodziewanie prezentuje przeciętną formę w tegorocznych rozgrywkach. Po 10 kolejkach piłkarze Polonii mają tylko 11 punktów, co daje 10 miejsce (przed Unią). Godne podziwu są statystyki w meczach u siebie. Gospodarze strzelili aż 12 goli a stracili tylko 3. Nasi obrońcy powinni przykuć uwagę na grę Pawła Rynalskiego, który w tym sezonie jest najlepszym strzelcem Polonii.

Jak już na wstępie wspomniano, podopieczni Krzysztofa Kubackiego są niepokonani w 4 kolejnych spotkaniach. Mecze z Gavią i Kłosem należały do horrorów i punkty w nich zdobyte są bardzo cenne. Na wyjazdach nasz zespół gra bardzo równo i jeżeli już schodzi z boiska pokonany to po dramatycznych meczach. Nikt nie pauzuje za kartki, nikt nie jest kontuzjowany, a więc walki nie powinno zabraknąć.                                                                                                       _____________________________________________________________________________________________________

X kolejka Szczecińskiej Ligi Okręgowej                                                                                                                       Polonia Płoty - Unia Dolice

Czas: sobota, 18 października, godzina 16:00                                                                                                               Miejsce: Stadion w Płotach.