Kamiński ratuje cenny punkt.

W sobotnim spotkaniu IX kolejki Szczecińskiej Ligi Okręgowej, Unia Dolice po zaciętym pojedynku zremisowała z Kłosem Pełczyce 1:1 (0:0). Bramkę na wagę remisu zdobył w 90 minucie Bartosz Kamiński.

Od pierwszych minut było widać na boisku większe doświadczenie piłkarzy Kłosa, którzy w większości grali w tamtym roku w IV lidze. Unii jednak to nie złamało i dzielnie starała się spróbować wyprowadzić swoją kontrę. Obie strony miały ogromny problem z dostaniem się do korzystnej sytuacji strzeleckiej w pierwszych 45 minutach, w efekcie czego do przerwy mieliśmy wynik bezbramkowy.

Na drugie 45 minut nasi piłkarze wyszli z założeniem, że trzeba powalczyć o choćby jednego gola i  komplet punktów. Goście jednak bardzo mądrze grali w środku pola i na zbyt wiele nie pozwalali. W 63 minucie kapitalną okazję miał Mateusz Rybka. Rozegrał on akcję z Kamilem Kapczyńskim, który wrzucił mu świetną piłkę na głowę i tylko w sobie znany sposób bramkarz z Pełczyc zatrzymał ten strzał... nogami. Niestety w 70 minucie to się zemściło. Bardzo mocny strzał z rzutu wolnego na poprzeczkę sparował Sławomir Czekała, piłka bardzo długo lecąca w powietrzu trafiła przypadkowo Patryka Maćkowiaka i wtoczyła się do naszej bramki. Z utratą bramki, w nasz zespół wstąpiły nowe siły. Podopieczni Krzysztofa Kubackiego konstruowali bardzo przemyślane akcje, ale żadne z nich nie mogły przynieść pożądanego efektu. Aż do 90 minuty... Remigiusz Miksiewicz podał prostopadle w pole karne do Bartosza Kamińskiego, a ten strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce. Sam Miksiewicz mógł zostać bohaterem spotkania. W 93 minucie miał fantastyczną szansę na gola, ale niestety zabrakło już siły na skuteczne wykończenie.                                                            _________________________________________________________________________________________________