Porażka z Lechem po ciekawym spotkaniu [relacja]

Niestety nie udało się wygrać trzeciego z rzędu sparingu tego lata. Silniejszy okazał się beniaminek IV lig Lech Czaplinek, który pokonał nasz zespół 2:3 (1:1).

O spotkaniu trener Krzysztof Kubacki:

Bardzo dobre i pożyteczne spotkanie w naszym wykonaniu mimo braku 7 seniorów (Madejski, Polnar, Graban,, Rybka, Korycki, Janik, Górecki B.). Czaplinek bardzo dobry zespół, wymagający rywal, cenna dla nas lekcja gry w defensywie. Pierwsza połowa wyrównana, otwarta gra. Druga więcej z gry Lech z optyczną przewagą. 1:1 po pierwszej połowie (gol Marcina Miśka). W drugiej prowadziliśmy nawet 2:1 po golu samobójczym, długo było 2:2, w końcówce dali na 2:3. Niezawodny testowany Jureczko, który ustrzelił hat-trick. Młodzież rozegrała spotkanie na duży plus.

Sparing nr. 3: Unia - Lech Czaplinek 2:3 (1:1)                                                                                                 Bramki: Marcin Misiek, samobój. (Unia) - Mateusz Jureczko x3 (Lech)

Unia wystąpiła w składzie: Sławomir Czekała - Paweł Soswa, Radosław Kamiński, Remigiusz Miksiewicz, Mateusz Skierkowski - Kamil Kapczyński, Bartosz Kamiński, Bartosz Danicki, Marcin Misiek - Alan Pelczarski, Jacek Paliwoda. Grali również: Dominik Górecki, Mariusz Bartosiewicz, Patryk Fugrał, Jacek Mularczyk.