Sparing nr.2: Remor Recz - Unia [Zapowiedź]

Już jutro kolejny sparing rozegrają nasi seniorzy. Na Stadionie Miejskim w Reczu ich rywalem będzie miejscowy Remor. Pierwszy gwizdek tego meczu zaplanowano na godzinę 18.

Jest to już kolejny sparing tych zespołów w okresach przygotowawczych. W ubiegłe lato wygraliśmy 4:1, a zimą wygraliśmy aż 7:2... W tegorocznym okresie przygotowawczym nasz zespół grał już jeden sparing. Rywalem podopiecznych trenera Kubackiego był inny reprezentant Regionalnej Okręgówki, a mianowicie Fagus Kołbacz. Nasi piłkarze nie dali żadnych szans beniaminkowi okręgówki, rozbijając go aż 7:0.

Remor w tym okresie rozegrał już trzy spotkania towarzyskie. W każdym z nich musiał jednak przełknąć gorzką pigułkę przegranej. Od "Remorowców" lepsi okazali się: Kłos Pełczyce (3:5), Zorza Dobrzany (0:8) oraz Kluczevia Stargard Szcz. która rozbiła Remor aż 13:1. W drużynie prowadzonej przez Krzysztofa Denisiuka panują problemy kadrowe, które odbijają się właśnie w sparingach.                                                                                                                                             ________________________________________________________________________________________________________ Sparing: Remor Recz - Unia Dolice

Czas: środa, 30 lipca, godzina 18.                                                                                                                               Miejsce: Stadion Miejski w Reczu.