Stal znokautowana!

Nareszcie doczekaliśmy się! Po serii 5 niewygranych spotkań, Unia Dolice wreszcie zwycięska. I to w wielkim stylu. Stal Lipiany - Unia Dolice 0:4 (0:2)!

Relacja trenera Krzysztofa Kubackiego:

Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Nareszcie szczęście było z nami. W 24 minucie bramkę zdobywa Marcin Misiek. Stal nie zdążyła się otrząsnąć a już po 60 sekundach przegrywała 2:0! Tym razem niezawodny Mateusz Korycki. Do przerwy taki wynik się utrzymywał.

Po przerwie dalej kontynuujemy dobrą grę i stwarzamy kolejne sytuacje pod bramką gospodarzy. W 73 minucie Mateusz Korycki strzela na 3:0 i praktycznie jest już po meczu. Gospodarzy dobija jeszcze Mateusz Rybka i możemy świętować pierwsze 3 punkty... WRACAMY DO GRY!!!

Przygodę piłkarską w tym spotkaniu zakończył Sławomir Czekała, który pozostanie w naszym klubie jako szkoleniowiec bramkarzy. Serdecznie Dziękujemy trenerowi Sławkowi za występy na boisku oraz życzymy jak najlepszej współpracy z naszym zespołem!                                                                                                                           __________________________________________________________________________________________________