Bezbramkowo w Moryniu; czas na pojedynek z Jeziorakiem.

W sobotniej potyczce z Morzyckiem Moryń padł wynik 0:0. Mecz nie przysporzył zbyt wielu sytuacji podbramkowych, choć w drugiej połowie gdyby nasz zespół miał więcej szczęścia to przywieźlibyśmy z dalekiego wyjazdu komplet punktów. W naszej drużynie zadebiutował niespełna 20-letni Oleksandr Sestrenskyi. Oleksandr pochodzi z Ukrainy gdzie występował w 1 lidze ukraińskiej (drugi poziom tamtejszych rozgrywek).                                                                 Unia wystąpiła w Moryniu w składzie: Sławomir Czekała - Mariusz Madejski (C), Bartosz Kamiński, Dominik Górecki, Paweł Graban - Remigiusz Miksiewicz (80' Alan Pelczarski), Mateusz Rybka, Oskar Janik, Oleksandr Sestrenskyi - Mateusz Korycki, Marcin Misiek (60' Jacek Paliwoda).

Z kolei jutro XIII seria gier w Szczecińskiej Lidze Okręgowej. Na własnym boisku podejmować będziemy Jeziorak Szczecin. Goście jutrzejszej potyczki są najlepszym z beniaminków. Zajmują obecnie w tabeli 5 miejsce z dorobkiem 22 pkt. Ostatnią okazję do rywalizacji z drużyną z szczecińskiego Załomia, mieliśmy w sezonie 2002/2003. Wtedy w drugiej kolejce na wyjeździe przegraliśmy 6:3, a w rewanżu ograliśmy graczy Jezioraka 4:1.

Dla naszego zespołu liczą się 3 pkt. Ważne jest ich zdobywanie przed własną publicznością. Zwłaszcza, że zostały niewygodne mecze (wyjazd do Węgorzyna i wicelider z Nowogardu u siebie). Do zespołu wracają już Kacper Pluta (pauzował za kartki) i Kamil Kapczyński (praca), których zabrakło w Moryniu. Do gry gotowy będzie też Remigiusz Miksiewicz, którego poobijali gracze Morzycka. A więc... DO BOJU UNIA!                                                                     _____________________________________________________________________________________________________

XIII kolejka Szczecińskiej Ligi Okręgowej                                                                                                               Unia Dolice - Jeziorak Szczecin

Czas: wtorek, 11 listopada, godz. 14:00                                                                                                                     Miejsce: Stadion Gminny w Dolicach.