Zaczynamy maraton ligowy. Na początek po 3 pkt. do Morynia

Jutro rozpocznie się 7-dniowy maraton ligowy, w którym zostaną rozegrane aż 3 ligowe kolejki! Na początek zespół Unii Dolice uda się do Morynia gdzie zmierzy się z miejscowym Morzyckiem.

Drużyna z Morynia jest prawdziwą rewelacją rozgrywek w Szczecińskiej Lidze Okręgowej. A przypomnieć warto, że zespół z Morynia... spadł w tamtym sezonie z ligi! Utrzymał się tylko dlatego, że Pomorze Potęgowo nie otrzymało licencji na grę w III lidze. Podopieczni Piotra Janickiego prezentują bardzo wyrównaną formę. W 11 wcześniej rozegranych kolejkach, przegrali tylko raz(!) z Jeziorakiem Szczecin 1:3. Głównymi postaciami Morzycka w tym sezonie są Adrian Kamień, Mateusz Głos i jak zwykle Jacek Chrzanowski. Ten pierwszy ma już 8 bramek na swoim koncie i zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców naszej ligi.

Mecz z Morzyckiem będzie na pewno szczególnym dla Remigiusza Miksiewicza, który przed tym sezonem dołączył do Unii właśnie z Morzycka. Co więcej jest wychowankiem tego klubu. Niestety w meczu nie zagra Kacper Pluta, który ma 4 żółte kartki co skutkuje zawieszeniem na jedno spotkanie. Reszta zawodników powinna być spokojnie do dyspozycji trenera Krzysztofa Kubackiego. Po ostatnim pewnym zwycięstwie z Orkanem Suchań (5:0), nastroje znacznie się poprawiły i każdy jest rządny kompletu punktów na stadionie w Moryniu.                                                                         _____________________________________________________________________________________________________

XII kolejka Szczecińskiej Ligi Okręgowej                                                                                                                     Morzycko Moryń - Unia Dolice

Czas: Sobota, 8 listopada, godzina 14:00                                                                                                                     Miejsce: Stadion w Moryniu.