Przedłużyć zwycięską passę [zapowiedź]

Już jutro o godzinie 11 na Stadionie Miejski w Choszcznie inauguracja VIII kolejki Szczecińskiej Ligi Okręgowej. Miejscowa Gavia podejmować będzie Unie Dolice.

Obie ekipy grać będą o przedłużenie zwycięskiej passy. Gavia pokonała Odrzankę Radziszewo (4:1) i Flotę II Świnoujście (4:0), a Unia Stal Lipiany (4;0) i Inę Ińsko (5:2). Innym, ciekawym do odnotowania faktem jest to, że Ina do meczu z Unią podchodziła po identycznej serii meczów jak teraz Gavia. I co więcej - oba również wygrała. A jak się skończyło w Dolicach sami wiemy...

Zespół gospodarzy prowadzony przez Mateusza Rynkiewicza, jest mieszanką młodości z dozą doświadczenia. W zespole ważnymi postaciami są tacy młodzi zawodnicy jak Oskar Sieczkarek (1995), Dawid Garbicz (1997) czy Mateusz Władyczak (1997). Wspomagają ich Daniel Gan, Arnold Drobisz, Waldemar Jędrasik i były zawodnik Unii Dolice, Mariusz Więcek.

Nasza drużyna do jutrzejszej konfrontacji podejdzie w pełnym składzie. Nikt nie narzeka na kontuzje czy inne podobne problemy, więc trener Krzysztof Kubacki ma pełne pole manewrów. Doskonałe humory w zespole przekładają się na wyniki i oby w Choszcznie było podobnie.                                                                                                                                            _________________________________________________________________________________________________

VIII kolejka Szczecińskiej Ligi Okręgowej                                                                                                                                Gavia Choszczno - Unia Dolice

Czas: sobota, 3 października, godzina 11:00                                                                                                                              Miejsce: Stadion Miejski w Choszcznie.