Spotkanie bardzo starych znajomych.

Przed nami 4 seria gier w Szczecińskiej Lidze Okręgowej. Na jej zakończenie dojdzie do spotkania bardzo dobrze znających się klubów. Unia Dolice podejmować będzie Odrzankę Radziszewo. Na początek trochę historii....

W ciągu ostatnich 12 lat, z zespołem z Radziszewa nie mierzyliśmy się w sezonie 2010/2011 (Unia w V lidze, Odrzanka klasę niżej), a w ubiegłym sezonie goście niedzielnej potyczki grali na boiskach IV ligi. Przez 20 spotkań od sezonu 2002/03 do 2012/13 Unia wygrała 13 razy, Odrzanka 6 razy i tylko raz padł remis (statystyki 90minut.pl). Bilans bramkowy w tych potyczkach wynosi 60-31 na korzyść naszego zespołu. Co więcej piłkarze z pod Gryfina ani razu w historii nie zdobył punktu na terenie w Dolicach! Podopieczni trenera Krzysztofa Kubackiego mają nie lada wyzwanie. W każdym meczu, który wygrywamy z Odrzanką strzelamy co najmniej dwa gole. A więc Panowie do dzieła.

W poprzedniej kolejce udało się w końcu zdobyć punkty, a dokładniej jeden. Zremisowaliśmy dość pechowo z Zorzą Dobrzany 2:2, choć prowadziliśmy już 0:2. Nie możemy tracić takiej przewagi zwłaszcza, że przeważaliśmy w tym spotkaniu. Do pełni zdrowia wraca już Oskar Janik i choć raczej nie wystąpi w najbliższym meczu to na Flotę II Świnoujście może być gotów.

Zespół z Radziszewa w poprzedniej kolejce zainkasował pierwszy komplet punktów. Pokonał przed własną publicznością rezerwy Floty aż 3:0. Nowy trener Jakub Marzantowicz po spadku z IV ligi, starał się utrzymać trzon zespołu co po części mu się udało. W klubie pozostały ważne postacie takie jak Piotr Bykowski czy Piotr Klimuk.                                             __________________________________________________________________________________________________

IV kolejka Szczecińskiej Ligi Okręgowej Unia Dolice - Odrzanka Radziszewo

Czas: niedziela, 7 września, godzina 16.00 Miejsce: Stadion Gminny, Dolice.